Implanty

Piękny uśmiech...

...dla jednych to ważny symbol statusu lub niezbędny element urody i wizerunku, dla innych po prostu możliwość cieszenia się jedną z największych przyjemności w życiu - jedzeniem wszystkiego, na co mają ochotę. Niektórym zależy po prostu na tym, aby dbać o swoje zdrowie.

Niestety, co roku setki osób z różnych względów tracą przynajmniej jeden ząb. Nie podejmując dalszego leczenia, nie zdają sobie sprawy z tego, że brak pojedynczego zęba może zniekształcić uśmiech, a nawet doprowadzić do zniszczenia albo utraty kolejnych zębów!

A co się dzieje w przypadku utraty kilku zębów? Na szczęście istnieją rozwiązania medyczne, które pozwalają uzyskać utracony ząb wprowadzając w jego miejsce implant stomatologiczny. Leczenie implantologiczne pozwoli Ci odzyskać pełny uśmiech i powstrzymać proces utraty kolejnych zębów.

Dlaczego coraz więcej osób w różnym wieku, z ubytkami w uzębieniu wybiera właśnie leczenie implantologiczne?

Co najbardziej zaskakuje pacjentów podczas zabiegów implantacji u doktor Ireny Chodak?

"Nawet się nie zorientowałem, a już było po zabiegu!” - to zdanie doktor Irena Chodak najczęściej słyszy od pacjentów, którzy właśnie poddali się zabiegowi wszczepienia implantu stomatologicznego.

Czytaj więcej...

W jaki sposób rozpoznasz doświadczonego implantologa?

"Nie sztuką jest wszczepić implant stomatologiczny w żuchwę lub szczękę pacjenta. To zaledwie czubek góry lodowej" - mówi doktor Irena Chodak.
"Sztuką jest zrobić to w taki sposób, aby po wszczepieniu implantu stomatologicznego pacjent mógł cieszyć się kompletnym uzębieniem jak najdłużej."

Czytaj więcej...

Którzy pacjenci decydują się na leczenie implantologiczne?

Którzy pacjenci decydują się na leczenie implantologiczne?
U doktor Ireny Chodak nadal zdarzają się pacjenci, którzy zamiast wszczepienia implantu stomatologicznego wybierają oszlifowanie sąsiadujących zębów, aby zamocować na nich most.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto umówić się na konsultację implantologiczną u doktor Ireny Chodak?

Jakiś czas temu straciłeś ząb i do dzisiaj nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że pozostawienie tego ubytku w przyszłości prawdopodobnie do utraty kolejnych Twoich zębów?

Od lat cierpisz na duży dyskomfort i ograniczenia związane z protezą ruchomą?

Sprawdź, czy również w Twoim przypadku najlepsze z medycznego punktu widzenia rozwiązanie problemu to leczenie implantologiczne.

Umów się na wizytę konsultacyjną u doktor Ireny Chodak.

Przekonaj się, że nowoczesne leczenie implantologiczne prowadzone przez empatycznego i doświadczonego lekarza stomatologa może okazać się komfortowe, a nawet przyjemne.