W jaki sposób rozpoznasz doświadczonego implantologa?

"Nie sztuką jest wszczepić implant stomatologiczny w żuchwę lub szczękę pacjenta. To zaledwie czubek góry lodowej" - mówi doktor Irena Chodak."Sztuką jest zrobić to w taki sposób, aby po wszczepieniu implantu stomatologicznego pacjent mógł cieszyć się kompletnym uzębieniem jak najdłużej."

Doktor Irena Chodak od 14 lat znaczną część swojego zawodowego czasu poświęca na pomoc pacjentom wymagającym leczenia implantologicznego.

Wszystko zaczyna się od pierwszej konsultacji implantologicznej. Spotkanie konsultacyjne z doktor Ireną Chodak trwa przynajmniej godzinę. Podczas rozmowy Doktor Irena Chodak nie tylko gromadzi informacje niezbędne do tego, aby szczegółowo i precyzyjnie zaplanować przyszły zabieg tak, aby trwał krótko i przebiegał sprawnie.

Dla doktor Ireny Chodak bardzo ważne jest również ustalenie przyczyny utraty zęba, bo ludzie nie tracą zębów bez powodu. Te rozmowy cenią zwłaszcza osoby, które utraciły dopiero pierwszy ząb i dzięki rozmowie uzyskują wskazówki, które pozwolą uniknąć błędów mogących prowadzić do utraty kolejnych zębów.

Ważnym elementem przedzabiegowym jest dobra diagnostyka warunków kostnych, która pozwala na bezpieczne i pewne przeprowadzenie zabiegu implantacji.

Podczas każdego zabiegu implantologicznego doktor Irena Chodak w szczególny sposób troszczy się o pacjenta. Wieloletnie doświadczenie związane z przeprowadzeniem kilku tysięcy zabiegów implantologicznych, ale też tysięcy rozmów i wywiadów z pacjentami przed zabiegami sprawia, że każda osoba, która usiądzie na fotelu u Pani doktor Ireny Chodak, w trakcie zabiegu implantologicznego czuje się komfortowo i bezpiecznie.

Co jest ważne po zabiegu?
Profilaktyka stomatologiczna.

Doktor Irena Chodak przekazuje szczegółowe zalecenia, których przestrzeganie jest koniecznie, aby proces gojenia przebiegał pomyślnie. Pacjenci po zabiegach implantologicznych cenią sobie również szczegółowe informacje o możliwych konsekwencjach nie stosowania się do zaleceń lekarza.