Leczenie Kanałowe

Odczuwasz silny ból zęba?

Jest bardzo prawdopodobne, że wymagasz leczenia kanałowego (endodontycznego). W leczeniu endodontycznym największym wyzwaniem jest uratowanie chorego zęba, bez konieczności usuwania go.


Ratujemy nawet najtrudniejsze przypadki.

Skuteczne leczenie kanałowe wymaga wysokiej precyzji i wieloletniego doświadczenia, aby uchronić leczony ząb przed ryzykiem usunięcia go.

W klinice Stomatologia Spectrum zabiegi endodontyczne wykonuje doktor Irena Chodak, o której pacjenci piszą, że jest to lekarz potrafiący uratować nawet najtrudniejsze przypadki.

Pacjenci leczący się u pani doktor Ireny Chodak decydują się nie tylko na przeprowadzenie jednorazowego zabiegu, ale zostają stałymi pacjentami ufając, że są w najlepszych rękach.

Nowoczesny mikroskop podstawą skutecznego leczenia kanałowego.

Wysoko wykwalifikowany lekarz musi mieć wsparcie w postaci nowoczesnego sprzętu.

W klinice doktor Ireny Chodak zabiegi endodoncji są przeprowadzanie przy użyciu mikroskopu Leica, który jest jednym z najnowocześniejszych mikroskopów z najlepszą optyką, która pozwala zobaczyć najdrobniejsze szczegóły wewnątrz zęba.

Dzięki temu specjalista przeprowadzający zabieg może odszukać, opracować i wypełnić najbardziej skomplikowane i niedostępne kanały zębowe.

Użycie tak specjalistycznego sprzętu pozwala nawet na wyjęcie pozostawionych w kanałach złamanych narzędzi dzięki czemu ponownie wyleczony ząb może służyć jeszcze wiele lat.

Co czuje pacjent podczas przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu endodontycznego?

Nic nie czuje. A przynajmniej nie powinien. Komfort leczenia pacjenta zależy miedzy innymi od skutecznie przeprowadzonego znieczulenia.

Pacjenci pani doktor Ireny Chodak zwracają szczególną uwagę, na fakt, że dla pani doktor bardzo istotnym elementem wykonywanej pracy jest komfort pacjenta podczas zabiegu.

Leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu.

Dlaczego warto umówić się na konsultację stomatologiczną w klinice doktor Ireny Chodak?

• oddają się Państwo w ręce świetnego specjalisty z dziedziny endodoncji, leczącego nawet najtrudniejsze przypadki
• nowoczesny sprzęt w klinice zapewni profesjonalne wsparcie podczas przeprowadzanego leczenia
• zostaną Państwo otoczeni troskliwą opieką zapewniającą odpowiednie znieczulenie podczas zabiegu