Na co może liczyć pacjent, kiedy zdecyduje się na konsultacje stomatologiczne u doktor Ireny Chodak?

"Podczas pierwszej wizyty najważniejsze dla mnie jest to, aby pacjent od początku czuł się traktowany po partnersku oraz z należytym szacunkiem, tak jakby na fotelu właśnie siedział członek mojej własnej Rodziny. Dlatego od pierwszej minuty spotkania każdy pacjent może z mojej strony liczyć na dwie ważne rzeczy…" - mówi dr Irena Chodak.

"Po pierwsze, bardzo ważne dla mnie jest to, aby moja relacja z pacjentem od pierwszej wizyty opierała się na pełnym zaufaniu. A aby tak się stało, trzeba się lepiej poznać. Dlatego dla każdego pacjenta, którego mam przyjemność gościć w mojej klinice stomatologicznej pierwszy raz, rezerwuję pełną godzinę czasu.

W tym czasie przeprowadzam nie tylko badanie stomatologiczne i standardowy wywiad medyczny, ale również staram się zebrać wiele innych informacji, które mogą mieć wpływ na stan jego uzębienia, np. styl życia, nawyki żywieniowe, higienę.
Każdy pacjent siadający na moim fotelu może też liczyć na to, że powiem mu, bez owijania w bawełnę, całą prawdę o aktualnym stanie jego uzębienia.

Każdy pacjent może też liczyć na to, że po wizycie konsultacyjnej wyjdzie z kompleksowym planem leczenia, który pozwoli mu odzyskać zdrowe zęby i promienny uśmiech".